Наші крани-маніпулятори

Оренда маніпулятора у Львові та області

Кран-маніпулятор - це кран вільного базування, який призначений для підйому вантажів. Перевага крана-маніпулятора перед автокраном полягає в тому, що він встановлений на шасі вантажного автомобіля, який може перевозити вантажі вагою до 30 тн., а це дозволяє значно економити час на перевезення вантажів та їх розвантаження, оскільки Вам не потрібно додатково замовляти автокран.

Оренда маніпулятора у Львові та області


Маніпулятори – це зведені крани, які розміщуються на посиленому шасі вантажівки чи на спеціально зібраному мобільному шасі. Ці пристрої складаються зі стріли на обертовій платформі та гідравлічної лебідки, яка може працювати у двох режимах – крановому й транспортному.

Ті, хто шукає маніпулятори у Львові, найчастіше застосовують їх у роботі на промислових об\'єктах, у будівництві чи під час перевантажувальних і транспортних робіт. Від належного функціонування такої спецтехніки може залежати не тільки комфорт роботи, але й безпека працівників. Тому оренду автокранів потрібно замовляти тільки у кваліфікованих і надійних компаній. Наприклад, Art Bud PLUS має відповідну ліцензію та проведення робіт, на яких спеціалізується.


Маніпулятор у Львові

Послуги з підйому найчастіше асоціюються з тими, що надаються мобільним краном. Зазвичай це передбачається оренда маніпулятора Львів із обслуговуванням оператора та виконанням певних робіт. Наприклад, завантаження та вивантаження товарів, контейнерів або машин.

Під час багатьох робіт може знадобитися кран маніпулятор у Львові. Саме тому безліч людей шукають надійну компанію, що пропонує оренду підйомних пристроїв. Звернувшись до компанії Art Bud PLUS, ви не лише отримаєте якісну техніку напрокат, але й зможете скористатися послугами кваліфікованого оператора спецтехніки.


Чому варто замовити кран маніпулятор у компанії Art Bud PLUS

Art Bud PLUS дозволить вам користуватися будь-якими машинами з автопарку. Якщо матимете сумніви щодо вибору, ми разом зможемо підібрати те обладнання, яке найкраще відповідатиме вашим умовам робіт. Наша компанія піклується про всі формальні питання і тим самим знімає цю проблему з ваших плечей.

Та зараз деякі компанії, що надають послуги в галузі оренди кранового обладнання, недостатньо звертають увагу на ці питання й ставляться до стану техніки дещо безвідповідально. Тоді може виникнути ситуація, коли люди безпосередньо контактуватимуть із технікою, ризикуючи здоров’ям, а інколи – навіть життям. Саме тому варто вибирати надійні компанії, як Art Bud PLUS.

Нам роками довіряють клієнти, яких цікавить оренда підйомного обладнання. Ми якісно та вчасно виконуємо всі завдання, а на послуги маніпулятора Львів ціни пропонуємо доволі вигідні, порівняно з багатьма іншими компаніями. Також наші спеціалісти завжди слідкують за справністю техніки, проводячи регулярні огляди технічного стану.


Вантажні перевезення до 10 т

Наша компанія здійснює перевезення лісових, сільськогосподарських і будівельних матеріалів. Ми вже співпрацювали з багатьма замовниками, саме тому маємо велику довіру клієнтів в галузі. У нас є спеціалізовані транспортні засоби, які здатні перевозити вантажі до 10 тонн.


Вантажні перевезення 15 т

Art Bud PLUS забезпечує швидке транспортування повних вантажів до 15 тонн. Ми маємо сучасний парк автомобілів – вантажівки завжди в ідеальному стані. А команда експедиторів і водіїв завжди дбають про своєчасне виконання всіх доручених нам замовлень. Персонал завжди надає високоякісні послуги, забезпечуємо своєчасність та безпеку перевезених вантажів.


Вантажні перевезення 30 т

Наша пропозиція також охоплює 30-тонні вантажні перевезення у Стрию та інших містах Львівщини. Персонал дбає про належний захист вантажів, тому може гарантувати, що доручені речі дістануться до зазначеного місця без пошкоджень і вчасно.


Ціни на вантажні перевезення краном маніпулятором

На маніпулятор Львів ціна в Art Bud PLUS – обраховується індивідуально з оператором. Окремо рахується вартість доїзду спецтехніки на об’єкт. Загальна ціна оренди залежатиме від того, яку саме модель маніпулятора ви виберете. Вони різняться головним чином за вантажністю.

Прокат маніпуляторів незамінний, коли потрібно виконати збірку чи демонтаж конструкцій залу чи реклами з великою поверхнею. Такі послуги користуються популярністю майже в будь-якій галузі, охоплюючи промислове будівництво, якщо мова про збірку на висоті або переміщення важких предметів.


Перевезення будівельних матеріалів

Перевезення таких матеріалів має бути належним чином підготовлене. Потрібно підібрати відповідні засоби пересування, щоб вантаж був у безпеці. Для перевезення будматеріалів часто використовується найбільш відповідний автомобільний транспорт, який дозволяє пряму доставку вантажів, наприклад, на будівельний майданчик (перш за все – економний, особливо на відстані менше ніж 80 кілометрів).

Будівельні матеріали можна розділити на два типи. Перший – сипучі, а другий – загальні. Вид транспорту для перевезення будівельних матеріалів повинен залежати від виду матеріалу, а також його кількості, ваги та обсягу. Також важливий тип упаковки та відстань. У випадку з автомобільним транспортом враховуються дорожні умови, місця та способи завантаження та вивантаження.

До нашого автопарку належать:

  • кран-маніпулятор вантажопідйомністю до 7 тонн;
  • автомобіль, який обладнаний 8-секційною краново-маніпуляторною установкою із причепом, і призначений для перевезення вантажів до 30 тонн.

Оренда мобільних кранів – це не лише фінансово вигідна альтернатива купівлі власної техніки. Також ви отримуєте надійне обладнання, яке проходить регулярні технічні огляди та ремонти. Зверніться до Art Bud PLUS, щоб забезпечити безперебійну роботу на вашому об’єкті й ні про що не перейматися. Можна детально ознайомитися з послугами в цій галузі – вся інформація про вантажоперевезення представлена у нас на сайті. Ми даємо гарантію надійності й беремо всі турботи на себе.