Про Нас

Наш багаторічний досвід – це сотні виконаних замовлень. Кожне з них – це ще одна можливість розширити наш досвід і прийняти нові виклики. Ми неодноразово проводили незвичайні роботи, використовуючи крани та іншу спецтехніку. Тож якщо вас зацікавить оренда автовишки в Тернополі, сміливо звертайтеся до нас. Команда Art Bud Plus виконує різні замовлення й береться навіть за найскладніші завдання. Це мотивація до постійного розвитку нашої компанії та її працівників. Ми завжди орієнтуємося на найвищу якість кранових послуг. Автовишкою керуватиме досвідчений оператор, що позитивне вплине на якість і швидкість роботи.

0

ВИКОНАНИХ ЗАМОВЛЕНЬ (В 2019)

0

НОВИХ КОМПАНІЙ (В 2019)

0

НОВИХ КЛІЄНТІВ (В 2019)

ПОСЛУГИ АВТОВИШКИ У ТЕРНОПОЛІ ТА ОБЛАСТІ

Буває, що шукають надвисоку техніку, наприклад, набираючи в пошуковий рядок – автовишка 26 м Тернопіль. Ми можемо запропонувати обладнання від 17 до 26 м, пристосувавши пропозицію до ваших індивідуальних потреб.

У нас є різні автовишки:
- колінчато-телескопічна – 17 м;
- колінчаті – 22 м.

Кожен транспортний засіб регулярно проходить технічний огляд, спеціалісти перевіряють його повну ефективність. Таким чином, ви можете бути впевнені, що автовишки відповідають усім критеріям безпеки, а їхнє використання – чинним нормам правил охорони праці

Вишки

Зил 433362

Робоча висота: 22 м.

Детальніше
Nissan Cabstar

Робоча висота: 17,5 м.

Детальніше

ПОСЛУГИ АВТОВИШКИ У ТЕРНОПОЛІ ТА ОБЛАСТІ

Ми пропонуємо автомобільні підйомники в оренду для виконання завдань на висоті. Це високоякісне спеціалізоване обладнання з невеликими габаритами відносно до параметрів і технічних можливостей. Варто звернутися до компанії Art Bud PLUS, якщо вам потрібна автовишка в Тернополі.
Вона чудово впорається у важкій місцевості та на вузьких вулицях міста. Вся техніка проходить перевірку й технічний огляд.

Послуги автовишки від нашої компанії підготовлені як для індивідуальних, так і для бізнес-клієнтів. Будівельні підприємства, які не мають власного обладнання або потребують машини з більшим діапазоном і функціональністю, можуть скористатися сприятливими умовами співпраці.

ОРЕНДА АВТОВИШКИ

Вона доступна разом із професійною підтримкою машиністів, які мають досвід і відповідну кваліфікацію. Наші консультанти допоможуть вибрати правильне обладнання. Також ви можете замовити роботу спеціаліста, який знає все про крани та зможе забезпечити ефективний робочий процес і бажаний результат. Ми пропонуємо орендувати автовишку за конкурентними цінами.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ АВТОВИШКИ

Вас цікавить оренда автовишки в Тернополі? Зателефонуйте нам, щоб дізнатися точну ціну, адже вона може коливатися. Якщо виникнуть будь-які питання чи сумніви, ви можете розраховувати на повну підтримку нашої команди консультантів.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Зазвичай у нас є мінімальний термін, на який ви можете орендувати автовишку – це 3 години. Проте він може трохи коливатися залежно від моделі – дізнайтеся детальніше на сторінках кожної автовишки. При розрахунках зважайте на те, що близького години може піти на доїзд техніки до потрібного місця. Якщо вам буде потрібно, ми зможемо навіть уночі надати послуги автовишки в Тернополі. У цьому часто є потреба, коли будівельні роботи ведуться в теплі пори року.

Ви можете орендувати автовишку на необмежений термін. Це може бути як кілька годин, так і декілька тижнів або місяців. Просто зверніться до нас – і ми домовимося про умови, які будуть зручні всім. Art Bud Plus часто радує клієнтів привабливими пропозиціями та цінами.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ПОСЛУГ АВТОВИШКИ У М. ТЕРНОПІЛЬ


- доступна цілодобова оренда;
- працюємо навіть у вихідні та свята;
- ви зможете зекономити зусилля та гроші;
- виконаємо завдання у потрібний термін, навіть якщо він обмежений;
- здійснюється робота різної важкості;
- доступний широкий вибір в автопарку;
- можна дістатися на висоту до 26 м;
- безкоштовні консультації з фахівцями.

НАШІ АВТОВИШКИ ЗАМОВЛЯЮТЬ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НАСТУПНИХ ЗАВДАНЬ


- робота з телефонними й електричними лініями;
- демонтаж і монтаж рекламних вивісок;
- робота з мостами й різними іншими спорудами;
- встановлення опор;
- миття вікон;
- відновлення пам’яток;
- обслуговування комунальних підприємств;
- догляд за рослинами;
- монтаж прикрас до свят;
- збивання бурульок;
- пожежно-рятувальні операції;
- різноманітні будівельні роботи тощо.

Все ж таки орендувати автовишку зазвичай значно вигідніше, ніж купити її. Переконайтеся в цьому на власному досвіді разом із Art Bud Plus, вибравши автовишки в Тернополі. Чекаємо на вас!

Бажаєте замовити автовишку?


Залиште свої контакти – і скоро ми зателефонуємо вам, щоб узгодити деталі й підібрати ту автовишку, яка найбільше підійде для вашого завдання.

Наші контакти