Послуги автовишки тернопіль

Про Нас

Наш багаторічний досвід – це сотні виконаних замовлень. Кожне з них – це ще одна можливість розширити наш досвід і прийняти нові виклики. Ми неодноразово проводили незвичайні роботи, використовуючи крани та іншу спецтехніку. Тож якщо вас зацікавить оренда автовишки в Тернополі, сміливо звертайтеся до нас. Команда Art Bud Plus виконує різні замовлення й береться навіть за найскладніші завдання. Це мотивація до постійного розвитку нашої компанії та її працівників. Ми завжди орієнтуємося на найвищу якість кранових послуг. Автовишкою в Тернополі керуватиме досвідчений оператор, що позитивне вплине на якість і швидкість роботи.

0

ВИКОНАНИХ ЗАМОВЛЕНЬ (У 2019)

0

НОВИХ КОМПАНІЙ (У 2019)

0

НОВИХ КЛІЄНТІВ (У 2019)

ПОСЛУГИ АВТОВИШКИ У ТЕРНОПОЛІ ТА ОБЛАСТІ

Буває, що шукають надвисоку техніку, наприклад, набираючи в пошуковий рядок – автовишка 26 м Тернопіль. Ми можемо запропонувати послуги обладнання від 17 до 26 м, пристосувавши пропозицію до ваших індивідуальних потреб.

У нас є різні автовишки:
- колінчато-телескопічна – 17 м;
- колінчаті – 22 м.

Кожен транспортний засіб регулярно проходить технічний огляд, спеціалісти перевіряють його повну ефективність перед виконанням замовлення. Таким чином, ви можете бути впевнені, що автовишки відповідають усім критеріям безпеки, а їхнє використання – чинним нормам правил охорони праці.

Автовишки

Автовишка колінчата 22м Зил 433362

Робоча висота автовишки: 22 м.

Детальніше
Автовишка колінчато-телескопічна 17м Nissan Cabstar

Робоча висота: 17,5 м.

Детальніше

ПОСЛУГИ АВТОВИШКИ У ТЕРНОПОЛІ ТА ОБЛАСТІ

Ми пропонуємо автомобільні підйомники в оренду для виконання завдань на висоті. Це високоякісне спеціалізоване обладнання з невеликими габаритами відносно до параметрів і технічних можливостей. Варто звернутися до компанії Art Bud PLUS, якщо вам потрібна автовишка в Тернополі.

Вона чудово впорається у важкій місцевості та на вузьких вулицях міста. Вся техніка проходить перевірку й технічний огляд – так ми готуємо її перед замовленням. Послуги автовишки від нашої компанії підготовлені як для індивідуальних, так і для бізнес- клієнтів. Будівельні підприємства, які не мають власного обладнання або потребують машини з більшим діапазоном і функціональністю, можуть скористатися сприятливими умовами співпраці й замовити автовишку Тернопіль в оренду.

ОРЕНДА АВТОВИШКИ

Вона доступна разом із професійною підтримкою машиністів, які мають досвід і відповідну кваліфікацію. Наші консультанти допоможуть вибрати правильне обладнання. Також ви можете замовити роботу спеціаліста, який знає все про крани та зможе забезпечити ефективний робочий процес і бажаний результат. Ми пропонуємо орендувати автовишку за конкурентними цінами.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ АВТОВИШКИ*

Техніка Ціна за годину Доїзд (у межах Тернополя) Ціна 1 км за межі міста
ЗІЛ 433362 400 грн 400 грн 20 грн
NISSAN CABSTAR 350 грн 350 грн 18 грн
*ціни вказані без урахування ПДВ

Все ж таки оренда автовишки зазвичай значно вигідніша, ніж покупка. Недорогі моделі не універсальні й менш надійні за ті, що пропонують найкращі світові та вітчизняні виробники. У Тернополі ми маємо сучасний автопарк для оренди з висококласними й економічними автовишками, якими керують відповідальні працівники. Пропонуємо якісну техніку в оренду, щоб ви могли швидко, зручно та вигідно виконувати різні задачі.

Вас цікавить оренда автовишки в Тернополі? Зателефонуйте нам, щоб дізнатися точну ціну, адже вона може коливатися. Якщо виникнуть будь-які питання чи сумніви щодо замовлення, ви можете розраховувати на повну підтримку нашої команди консультантів.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

phone icon exacavator icon money icon gear icon calendar icon phone icon
Оренда послуг у Тернополі цілодобово, у вихідні та свята Автовишки подаються оперативно в обумовлений час Оренда за вигідними в Тернополі цінами Автовишки підготовані до оренди – пройшли техогляд і заправлені Послуги Автовишки для задач будь-якої складності Спеціалісти завжди на зв’язку, коли потрібна консультація щодо оренди

Зазвичай у нас є мінімальний термін, на який ви можете замовити послуги автовишки в Тернополі – це 3 години. Проте він може трохи коливатися залежно від моделі – дізнайтеся детальніше на сторінках кожної автовишки. При розрахунках зважайте на те, що близького години може піти на доїзд техніки в оренду до потрібного місця. Якщо вам буде потрібно, ми зможемо навіть уночі надати послуги автовишки в Тернополі. У цьому часто є потреба, коли будівельні роботи ведуться в теплі пори року.

Ви можете орендувати автовишку на необмежений термін – у Тернополі та області. Це може бути як кілька годин, так і декілька тижнів або місяців. Просто зверніться до нас – і ми домовимося про умови замовлення, які будуть зручні всім. Art Bud Plus часто радує клієнтів привабливими пропозиціями та цінами на автовишку Тернопіль.

ПЕРЕВАГИ НАШИХ ПОСЛУГ АВТОВИШКИ У М. ТЕРНОПІЛЬ


- доступна цілодобова оренда автовишки;
- працюємо в Тернополі навіть у вихідні та свята;
- ви зможете зекономити зусилля та гроші;
- виконаємо завдання в Тернополі у потрібний термін, навіть якщо він обмежений;
- здійснюється робота різної важкості;
- доступний широкий вибір автовишок в автопарку;
- можна дістатися на висоту до 26 м;
- безкоштовні консультації з фахівцями.

ВІДГУКИ ПРО ПОСЛУГИ АВТОВИШКИ В ТЕРНОПОЛІ

star icon star icon star icon star icon star icon Олександр star icon star icon star icon star icon star icon Олег star icon star icon star icon star icon star icon Леонід
Послуги автовишки в Тернополі (ЗІЛ 433362)
Робоча висота: 22 м
Послуги автовишки в Тернополі (NISSAN CABSTAR)
Робоча висота: 17,5 м
Послуги автовишки в Тернополі (ЗІЛ 433362)
Робоча висота: 22 м
Терміново знадобилася автовишка, їхати потрібно було під Тернопіль. Замовлення прийняли тут же. Ми швидко домовилися про оренду – і техніка прибула на місце вчасно. Приємно здивувала оперативність і підхід, дякую. Шукали в Тернополі послуги оренди. Нам порадили цю компанію як надійну. Привабила й ціна послуг, тому замовили автовишку тут. Окрема подяка оператору Миколі, він впорався із замовленням навіть швидше ніж ми очікували. Треба було швидко завершувати будівництво, працювали без вихідних. Щоб встигнути, замовляли в Тернополі автовишки кілька разів, навіть вночі. Все дуже професійно та злагоджено, будемо звертатися за послугами ще.

НАШІ АВТОВИШКИ ЗАМОВЛЯЮТЬ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НАСТУПНИХ ЗАВДАНЬ


- робота з телефонними й електричними лініями;
- демонтаж і монтаж рекламних вивісок;
- робота з мостами й різними іншими спорудами;
- встановлення опор;
- миття вікон;
- відновлення пам’яток;
- обслуговування комунальних підприємств;
- догляд за рослинами;
- монтаж прикрас до свят;
- збивання бурульок;
- пожежно-рятувальні операції;
- різноманітні будівельні роботи тощо.

Все ж таки орендувати автовишку зазвичай значно вигідніше, ніж купити її. Переконайтеся в цьому на власному досвіді разом із Art Bud Plus, вибравши автовишки в Тернополі. Чекаємо на вас!

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ, ЯКІ ЧАСТО СТАВЛЯТЬ КЛІЄНТИ

    *Скільки коштують послуги автовишки в Тернополі?

Ціна оренди в Тернополі визначається в кожному випадку окремо. Наші менеджери можуть попередньо розрахувати вартість – під час консультації чи при виконанні послуг. Вище в таблиці ви побачите ціни погодинно. Якщо вам потрібна автовишка в Тернополі у час із 18 до 9 години (в будні, святкові та вихідні), додаткова ціна оренди – 100 грн/год.

    *Які автовишки можна замовити в Тернополі?

Для замовлення доступні автовишки ЗІЛ 433362 (робоча висота – 22 м) і NISSAN CABSTAR (робоча висота – 17,5 м). Їхня оренда значно вигідніша за покупку, якщо вам потрібно виконувати певні завдання лише періодично. В нашому автопарку доступна якісна високопродуктивна спецтехніка провідних виробників. Ви знайдете автовишки, які підійдуть для різних завдань і послуг у Тернополі та області.

    *Чому варто вибрати ArtBudPlus у Тернополі?

Ми пропонуємо лише надійні автовишки, які повністю готові до оренди. Вони регулярно проходять технічний огляд і обслуговуються фахівцями. У нас немає додаткових націнок або комісій: компанія працює напряму з клієнтами – без посередників, тому й пропонує вигідні ціни. Оренда доступна на привабливих умовах, адже нам вдалося ефективно організувати свою роботу. У Тернополі автовишками керують досвідчені оператори з відповідними навичками, тож всі завдання виконуються вчасно, якісно та безпечно.

    *Як замовити автовишки в оренду?

Зателефонуйте за номером: 068 535 22 55 або скористайтеся кнопкою зворотного зв’язку на сайті. Для оренди вам не обов’язково розбиратися в нюансах спецтехніки. Наші спеціалісти дізнаються у вас усе необхідне та проконсультують щодо послуг у Тернополі та області. Повідомте:

* орієнтовну висоту, на якій будуть виконуватися роботи;
* наскільки важкодоступний об’єкт;
* відстань для під’їзду автовишки;
* місце у Тернополі чи області, куди має під’їхати автовишка;
* скільки людей має бути в корзині для виконання послуг;
* чи планується додатковий вантаж.

Спеціалісти підкажуть, які автовишки краще підійдуть для оренди у вашому випадку.

    *Навіщо потрібні автовишки – для яких послуг у Тернополі їх замовляють?

Оренда має значний попит, адже автовишки потрібні для:
- роботи з телефонними й електричними лініями;
- демонтажу й монтажу рекламних вивісок;
- роботи з мостами й різними іншими спорудами;
- встановлення опор;
- миття вікон;
- відновлення пам’яток;
- обслуговування комунальних підприємств;
- догляд за рослинами;
- монтажу прикрас до свят;
- збивання бурульок;
- пожежно-рятувальних операцій;
- різноманітних послуг і будівельних робіт тощо.

Бажаєте замовити автовишку?


Залиште свої контакти – і скоро ми зателефонуємо Вам, щоб узгодити деталі замовлення у Тернополі й підібрати ту автовишку, яка найбільше підійде для вашого завдання.

Наші контакти