Наш міні-екскаватор

Оренда міні екскаватора у Львові та області

Міні-екскаватор — це самохідна землерийна машина для виймання та переміщення м'якого ґрунту, гірської породи тощо. Перевага міні-екскаватора в тому, що за його допомогою дозволяється виконувати будь-які земляні роботи в умовах ущільненої забудови.
Ми виконуємо роботи міні-екскаватором JCB 1CX, який можемо доставити на об’єкт замовника в межах Львівської області.

Послуги міні екскаватора, Львів | Art Bud PLUS


Міні-екскаватор – одна з основних машин, що застосовуються на будівельних майданчиках. Цей пристрій необхідний у всіх роботах, де потрібно проводити точні розкопки. Завдяки міні-екскаватору вони виконуються значно швидше.

Зазвичай ця машина обладнана обертовою кабіною, передньою лопаткою, поворотним механізмом і гідравлічно розширюваним шасі. Такі екскаватори дають можливість працювати в місцях із обмеженим простором, їх легко перевозити за допомогою евакуатора чи автомобільного причепа.


Оренда міні екскаватора у Львові

Доступний для прокату, він ідеально підходить для будь-якої ситуації, коли є потреба в різноманітних земляних роботах. Розкопки, виконані за допомогою цієї машини, є дуже точними, саме тому вона прекрасно справляється при підготовці фундаментів і ровів для труб. Експлуатація такої техніки дуже проста й вимагає лише короткої підготовки.

Якщо вам потрібні послуги міні екскаватора Львів і область зможуть скористатися ними, звернувшись до компанії Art Bud PLUS. Перевезення придбаного чи орендованого міні-екскаваторного обладнання – справжній виклик. Тому, відповідаючи на потреби наших клієнтів, ми пропонуємо послугу доставки міні-екскаваторів за адресою, яку ви вкажете. Це значно скорочує грошові й часові витрати.

Високі експлуатаційні параметри забезпечуються завдяки сучасним гідравлічним системам. Які можливості вони дають? Завдяки їм можна переважно монтувати робочі інструменти (наприклад, ланцюгові екскаватори, обертові фрези, земляні свердла, гідравлічні молотки та багато інших).


Особливості використання міні екскаватора

Ця машина надзвичайно універсальна. Вона прекрасно працює там, де потрібно проводити земляні роботи в районі з обмеженим простором – у вузьких, тісних і важкодоступних місцях. Це можливо, оскільки міні-екскаватор невеликий, маневрений і рухливий.

Таке обладнання пристосоване для проведення розкопок на легких ґрунтах. З його допомогою можна проводити різні розкопки, зокрема – копати фундаменти для малих будівель. Ця спецтехніка також використовується для підготовки канав під каналізаційні системи, телефонні й волоконно-оптичні кабелі.

Тим, кому потрібна оренда міні екскаватора Львів рекомендуємо звернутися саме до Art Bud PLUS. Наша техніка ідеально підходить для легких ґрунтових робіт не тільки на будівельних майданчиках, але і для прибирання міських територій і приватних будинків, а якщо вам необхідно сформувати зону навколо будинку, то це зробить міні-екскаватор. Завдяки тому сучасним гідравлічним системам ним дуже зручно керувати. Вони допомагають використовувати різну робочу техніку максимально ефективно.

Переваги міні-екскаватора:

  • Можливість проводити роботи на водно-болотній місцевості

    Завдяки своїм габаритам міні-екскаватор не зможе впасти й застрягти. Якщо ж використовувати традиційну техніку, то такий ризик підвищується. Тож завдяки міні-екскаватору ви зможете легко підвищити якість і темп роботи.

  • Низька ймовірність, що ви пошкодите машину чи щось поблизу
  • Стандартний міні-екскаватор значно менший за розмірами, ніж традиційний. Саме тому він більш маневрений і мобільний. Тож якщо потрібно працювати на території, де обмежений простір, то можна не перейматися, що щось випадково пошкодиться. Оператори можуть легко керувати пристроєм, адже його систему дуже легко опанувати, не маючи додаткових навичок.

  • Незначний розмір

    Така особливість робить цю міні-спецтехніку набагато дешевшою за звичайну, навіть при оренді. Прокат маленького пристрою дозволить вам виконувати необхідну роботу, а менші експлуатаційні витрати – це величезний актив не тільки для корпоративного замовника, але й для індивідуального. Невеликий екскаватор забезпечить більшу ефективність і продуктивність.


Чому варто вибрати послуги компаніїArt Bud PLUS?

Оренда міні-екскаватору в нашій компанії – чудовий варіант для тих, хто хоче користуватися машиною протягом певного часу. Варто інвестувати в таку послугу, адже вона дарує нові можливості та низку переваг.

Сучасні моделі дуже швидкі та ефективні, завдяки чому ними зручно користуватися. Такі аспекти говорять про те, що міні-екскаватори все частіше орендуються будівельними компаніями, а також окремими людьми, які працюють, наприклад, на ділянці.

Міні-екскаватор Art Bud PLUS вартий оренди, особливо якщо ви не хочете переплачувати при покупці нової машини. Це особливо практичне рішення на невеликих площах, а мобільність і зменшення ризику пошкоджень – надзвичайно корисні риси. Наші фахівці регулярно перевіряють техніку для того, щоб переконатися, що вона справно працює та не потребує ремонту. Тож ви можете бути впевнені у надійності її роботи.

На послуги міні екскаватора Львів ціна – 450 грн за годину роботи. Якщо ваш об’єкт – у межах Львова, то доставка техніки буде від 1400 грн, а тариф за межами міста – 16 грн/км. Мінімальне замовлення здійснюється на 5 годин роботи, тож разом із доставкою вийде сума – 3650 грн. У вихідні та свята діє інший тариф – 550 грн/год. Також ціна залежить від періоду доби, коли ви замовляєте послуги.

Клієнти Art Bud PLUS дуже цінують, що їм не потрібно турбуватися про транспортування орендованих міні-екскаваторів до місця призначення. Ми чудово знаємо, наскільки це було би клопітно в деяких випадках, тому дбаємо про доставку техніки туди, де вона буде використовуватися. Тож наша компанія може надавати обладнання в оренду не тільки по Львову, а й за потреби – по всій Львівщині.

Доступний міні-екскаватор має компактні розміри, але водночас дуже високу робочу потужність відносно власної ваги. Це робить таку спецтехніку надзвичайно ефективною. Ви зможете використовувати її для роботи в мулистій місцевості, де традиційний повнорозмірний екскаватор занурюється в землю.

Компанія Art Bud PLUS має фірмове обладнання від перевіреного виробника. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені, що пропонуємо найкращі якісні міні-екскаватори, здатні до надійної роботи в будь-яких умовах. Деталі оренди вказані на відповідній сторінці моделі. Будь ласка, зателефонуйте нам, щоб отримати додаткову інформацію та замовити потрібні послуги.