Перевезеня вантажів до 30 тонн автомобілем обладнаним восьмисекційною крано-маніпуляторною установкою Fassi F330 (Renault Premium) з причепом

Вартість послуг:

Вартість послуг розраховується індивідуально під кожне замовлення та уточнюється у менеджера.

Характеристики автомобіля, причепа, крано-маніпуляторної установки:

Технічні характеристики автомобіля:
  • Ширина кузова 2,5 м
  • Довжина кузова 6,3 м
  • Вантажопідйомність 10 тонн;
Технічні характеристики причепа:
  • Ширина кузова 2,5 м
  • Довжина кузова 8,6 м
  • Вантажопідйомність 20 тонн;
Технічні характеристики крано-маніпуляторної установки:
вага вантажу (кг) - при виліті стріли (м)
7000 4,3
5000 6,3
3800 8,0
2900 10,2
2200 12,25
1660 12,75
1415 14,45
1215 16,20
1055 18,10

Вантажні перевезення Львів, грузові перевезення, ціни | Art Bud PLUS


За роки роботи на ринку транспортних послуг ми обслуговували сотні клієнтів і виконали тисячі замовлень. Це підтвердило, що основним принципом успішного транспортування є індивідуальний підхід до кожного замовника та постійний пошук кращих рішень. Наша компанія здійснює вантажні перевезення по Львову та області, щоб спростити ваші завдання.

Намагаючись відповідати очікуванням усіх наших партнерів, ми постійно інвестуємо в себе і перш за все орієнтуємося на досвідчених співробітників. Саме тому довіряємо транспортні послуги досвідченим і надійним водіям. Перевезення вантажів планується командою фахівців із логістики, а компетентні й завжди ввічливі консультанти відповідають за зв'язок.

Кожен транспортний засіб оснащений GPS-передавачем, який дозволяє перевірити, де перебуває вантаж. Наприклад, ви можете побачити, що ваші вантажні перевезення Cтрий проїжджають або інше місто.


Грузові перевезення у Львові та області

Час – це гроші! Ця відома приказка керувала діяльністю нашої транспортної компанії з моменту її створення. Ми усвідомлюємо, що швидке автомобільне транспортування товару від відправника до одержувача має першорядне значення для ведення бізнесу. Однак ми також вважаємо, що просто швидкість перевезення вантажів – це не все.
  • Чесність – як до клієнтів, так і до субпідрядників.
  • Гнучкість – що дозволяє нам підлаштовувати свої послуги до кожного клієнта та швидко реагувати у разі виникнення проблем.
  • Досконалість – виражається в максимально точному плануванні та виконанні кожного замовлення.
  • Безпека – гарантує успішну доставку кожної партії.

Чому все це для нас так важливо? Бо кожна фізична чи юридична особа, яка звертається Art Bud PLUS, заслуговує на найякісніші послуги. Запрошуємо Вас зв’язатися з нами: ми гарантуємо, що автомобільний транспорт компанії виправдає всі очікування.


Наш транспорт для перевезення вантажів

Для кожного замовлення ми індивідуально підбираємо відповідний автомобільний транспорт і причіп. Також – прописуємо детальний маршрут, узгоджуємо документацію тощо. Нашим клієнтам не варто заглиблюватися у складності всіх процесів, які супроводжують вантажоперевезення.

Багаторічний досвід водіння, висока кваліфікація наших водіїв, великий парк вантажівок і спецприцепів дають вам можливість розглянути весь спектр послуг із перевезення автомобільним транспортом. Компанія Art Bud PLUS здійснює вантажні перевезення Львів ціни на які доволі доступні. Ви можете детальніше дізнатися про них у нас на сайті або за телефоном. Дякуємо за довіру!