Перевезеня вантажів до 30 тонн автомобілем обладнаним восьмисекційною крано-маніпуляторною установкою Fassi F330 (Renault Premium) з причепом

Вартість послуг:

 • Вартість години роботи:

  850 750 грн.

  Вартість 1 км. (за межами Львова):

  40 грн.

  *Додаткова вартість за кожну годину роботи при виконанні робіт з 18:00 до 9:00 по буднях, у вихідні та святкові дні - 140 грн/год
  **Ціни вказані без урахування ПДВ

Характеристики автомобіля, причепа, крано-маніпуляторної установки:

Технічні характеристики автомобіля:
 • Ширина кузова 2,5 м
 • Довжина кузова 6,3 м
 • Вантажопідйомність 10 тонн;
Технічні характеристики причепа:
 • Ширина кузова 2,5 м
 • Довжина кузова 8,6 м
 • Вантажопідйомність 20 тонн;
Технічні характеристики крано-маніпуляторної установки:
вага вантажу (кг) - при виліті стріли (м)
7000 4,3
5000 6,3
3800 8,0
2900 10,2
2200 12,25
1660 12,75
1415 14,45
1215 16,20
1055 18,10

Вантажні перевезення Львів, грузові перевезення, ціни | Art Bud PLUS


За роки роботи на ринку транспортних послуг ми обслуговували сотні клієнтів і виконали тисячі замовлень. Це підтвердило, що основним принципом успішного транспортування є індивідуальний підхід до кожного замовника та постійний пошук кращих рішень. Наша компанія здійснює вантажні перевезення по Львову та області, щоб спростити ваші завдання.

Намагаючись відповідати очікуванням усіх наших партнерів, ми постійно інвестуємо в себе і перш за все орієнтуємося на досвідчених співробітників. Саме тому довіряємо транспортні послуги досвідченим і надійним водіям. Перевезення вантажів планується командою фахівців із логістики, а компетентні й завжди ввічливі консультанти відповідають за зв'язок.

Кожен транспортний засіб оснащений GPS-передавачем, який дозволяє перевірити, де перебуває вантаж. Наприклад, ви можете побачити, що ваші вантажні перевезення Cтрий проїжджають або інше місто.


Грузові перевезення у Львові та області

Час – це гроші! Ця відома приказка керувала діяльністю нашої транспортної компанії з моменту її створення. Ми усвідомлюємо, що швидке автомобільне транспортування товару від відправника до одержувача має першорядне значення для ведення бізнесу. Однак ми також вважаємо, що просто швидкість перевезення вантажів – це не все.
 • Чесність – як до клієнтів, так і до субпідрядників.
 • Гнучкість – що дозволяє нам підлаштовувати свої послуги до кожного клієнта та швидко реагувати у разі виникнення проблем.
 • Досконалість – виражається в максимально точному плануванні та виконанні кожного замовлення.
 • Безпека – гарантує успішну доставку кожної партії.

Чому все це для нас так важливо? Бо кожна фізична чи юридична особа, яка звертається Art Bud PLUS, заслуговує на найякісніші послуги. Запрошуємо Вас зв’язатися з нами: ми гарантуємо, що автомобільний транспорт компанії виправдає всі очікування.


Вантажні перевезення до 10 т

Ми здійснюємо перевезення лісових, сільськогосподарських і будівельних матеріалів. Ми вже співпрацювали з багатьма замовниками, саме тому маємо велику довіру клієнтів в галузі. У компанії є спеціалізовані транспортні засоби, які здатні перевозити вантажі до 10 тонн.


Вантажні перевезення 15 т

Art Bud PLUS забезпечує швидке транспортування повних вантажів до 15 тонн. У нас є сучасний парк автомобілів – вантажівки завжди в ідеальному стані. А команда експедиторів і водіїв завжди дбають про своєчасне виконання всіх доручених нам замовлень. Персонал завжди надає високоякісні послуги, забезпечуємо своєчасність та безпеку перевезених вантажів. Дізнайтеся на грузові перевезення Львів ціни, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті – ми прорахуємо вартість доставки.


Вантажні перевезення 30 т

Наша пропозиція також охоплює перевезення вантажів до 30 тонн. Персонал дбає про належний захист вантажів, тому може гарантувати, що доручені речі дістануться до зазначеного місця без пошкоджень і вчасно.


Ціни на вантажні перевезення

Вартість залежить насамперед від відстані між місцем завантаження та місцем розвантаження. Зазвичай ми встановлюємо конкретні ціни на вантажні перевезення Львів за кілометр. Однак величина вантажу та час транспортування також можуть вплинути на вартість.


Перевезення будівельних матеріалів

Перевезення таких матеріалів має бути належним чином підготовлене. Потрібно підібрати відповідні засоби пересування, щоб вантаж був у безпеці. Для перевезення будматеріалів часто використовується найбільш відповідний автомобільний транспорт, який дозволяє пряму доставку вантажів, наприклад, на будівельний майданчик (перш за все – економний, особливо на відстані менше ніж 80 кілометрів).

Будівельні матеріали можна розділити на два типи. Перший – сипучі, а другий – загальні. Тип транспорту для перевезення будівельних матеріалів повинен залежати від виду матеріалу, а також його кількості, ваги та обсягу. Тип упаковки та відстань, на яку буде доставлено вантаж, також слід враховувати. У випадку з автомобільним транспортом враховуються дорожні умови, місця та способи завантаження та вивантаження.


Наш транспорт для перевезення вантажів

Для кожного замовлення ми індивідуально підбираємо відповідний автомобільний транспорт і причіп. Також – прописуємо детальний маршрут, узгоджуємо документацію тощо. Нашим клієнтам не варто заглиблюватися у складності всіх процесів, які супроводжують вантажоперевезення.

Багаторічний досвід водіння, висока кваліфікація наших водіїв, великий парк вантажівок і спецприцепів дають вам можливість розглянути весь спектр послуг із перевезення автомобільним транспортом. Компанія Art Bud PLUS здійснює вантажні перевезення Львів ціни на які доволі доступні. Ви можете детальніше дізнатися про них у нас на сайті або за телефоном. Дякуємо за довіру!