Пропонуємо авто з маніпулятором у Львові

Вантажні перевезення за допомогою автомобіля, обладнаного краном маніпулятором це значна економія часу і коштів. Вам не потрібно замовляти автокран і вантажний автомобіль для того, щоб перший завантажував/розвантажував, а другий перевозив – Ви можете скористатися послугами автомобіля який в собі поєднує виконання обов’язків автокрана і вантажного автомобіля. Замовивши у ТОВ «АРТ-БУД-ПЛЮС» послугу вантажного перевезення автомобілем, обладнаним краном-маніпулятором, ви заощаджуєте  час і гроші.

За маніпулятор у Львові ціна має бути прийнятною для всіх

Можна сміливо стверджувати, що ТОВ «АРТ-БУД-ПЛЮС» на послуги маніпулятора у Львові ціни пропонує «найдемократичніші». Велике значення має прозорість ціноутворення. Ви маєте можливість самостійно прорахувати, скільки коштуватимуть послуги маніпулятора, оперуючи реальними цифрами. Замовивши у нас маніпулятор, Ви можете бути впевнені, що жодні «приховані платежі» Вам не загрожують.Те, що наші клієнти, скориставшись одного разу нашими послугами, знов і знов звертаються саме до ТОВ «АРТ-БУД-ПЛЮС», є найкращим свідченням того, що наша система ціноутворення їх влаштовує. Визначаючи розмір плати за послуги маніпулятора у Львові, ми намагаємося максимально враховувати інтереси клієнта. Ми переконані, що пропонована ціна має бути зваженою, обґрунтованою й  економічно вигідною як для надавача послуг, так і для замовника.

Використовувати маніпулятор часто зручніше

У великому місті нерідко брак простору зумовлює попит на послуги маніпулятора: Львів, з його невеличкими старими дворами й не надто широкими вулицями, обійтися без такої техніки не може.Вона дозволяє механізувати завантаження там, де інакше довелося б виконувати роботу вручну.

Зрозуміло, що маніпулятор у Львові зручніший за окремий автокран не лише на старих вуличках. Набагато краще він «почувається» й на тісних будівельних майданчиках. Значно зручніше виконувати з його допомогою монтаж чи демонтаж МАФів та інших невеликих об’єктів. Усе частіше приватні особи замовляють авто з маніпулятором у Львові, тому що пiд час зведення котеджу чи дачного будинку, у зв`язку з проблемою с під’їзними шляхами, недоцільно робити благоустрій прилеглих територій.

Вибір авто з маніпулятором у Львові

Кожна людина розуміє, що є роботи, для виконання яких необхідно залучати більш потужні механізми. З іншого боку, використовувати важку техніку там, де може справитися менша, недоцільно. По-перше, це пов’язане з більшими витратами. По-друге,нерідко для важкої потужної техніки може просто не вистачати місця. Отже, клієнт, замовляючи маніпулятор, воліє мати можливість вибрати механізм, який найліпше відповідає його потребам.

Підприємства, що надають послуги маніпулятора у Львові,формуючи свій парк спеціальної техніки, обов’язково враховують попит на перевезення автомобілями різної вантажності. На сьогодні у ТОВ «АРТ-БУД-ПЛЮС» наявний оптимальний автопарк, що дозволяє виконувати всі замовлення й максимально задовольняти потреби клієнтів. Якщо у Вас виникне проблема з підбором транспортного засобу, який найкраще відповідатиме характеру вантажу, й умовам, у яких працюватиме техніка, наші спеціалісти залюбки прийдуть Вам на допомогу.

Для тих, хто замовляє маніпулятор, ми гарантуємо абсолютно прозорі умови

Автомобіль з причепом вантажністю до 30 т. з легкістю перевезе по Львову та області бруківку, цеглу, газоблоки, дошку, станки, опалубку, вагончики, контейнери, бетонні вироби (кільця, блоки) і багато іншого вантажу. Кран-маніпулятор вантажопідіймальність до 12,5 т допоможе завантажити й розвантажити Ваш вантаж у вказаному місці. Характеристики крана-маніпулятора та вартість наших послуг Ви зможете знайти у наведених нижче таблицях.

Ця інформація дозволяє, замовляючи маніпулятор у Львові, заздалегідь розрахувати свої витрати, визначитися з обсягами робіт, які можна виконати й необхідним для цього часом. Можливо, враховуючи наявність певного резерву, Ви вважатимете за потрібне запланувати додаткові перевезення чи інші операції. Адже мінімальне замовлення складає півтори-дві години. Якщо залишається певний проміжок часу, є можливість використати замовлений кран-маніпулятор для переміщення вантажів, яке Ви планували виконати пізніше.

Таким чином ми дбаємо про те, щоб у ТОВ «АРТ-БУД-ПЛЮС» за замовлений маніпулятор у Львові ціна була не найнижчою з декларованих, а найсправедливішою як для замовника, так і для нас. Адже найтривалішими завжди виявляються взаємовигідні стосунки, коли отримувач і надавач послуг мають від співпраці не лише матеріальну вигоду, а й моральне задоволення.

Професіоналізм операторів

Вище ми вже зазначали, що кран-маніпулятор часто працює в умовах обмеженого простору. Нерідко від вправності оператора залежить не лише збереження вантажу, призначеного для перевезення, а й матеріальних цінностей, що знаходяться поруч. Тому в ТОВ «АРТ-БУД-ПЛЮС» професіоналізму кожного працівника приділяється особлива увага. Також ми повсякчас пам’ятаємо про те, що маніпулятор — це не лише кран, а ще й автомобіль, призначений для того, щоб безпечно доставити до місця призначення довірений водієві вантаж. Безпека на дорозі також є предметом постійної уваги.

Ми прагнемо, щоб доступна ціна була для Вас важливим, але не єдиним аргументом на користь співпраці з ТОВ «АРТ-БУД-ПЛЮС» і перелік додаткових переваг роботи з нами постійно зростав. Завдяки такому підходу десятки клієнтів уже стали нашими постійними партнерами.

4

File /tmp/s16640

Тип автомобіля/ вантажопідйомністьГабарити
довжина / ширина / висота (м)
КранПодача автомобіля на місце замовленняВартість роботи
1 год. (тариф міський)
Вартість
1 км. (тариф міжміський, область)
Мінімальне
замовлення
Всього
(мінімальне замовлення)
Ford -
вантажопідйомність 15 т.
Бортовий (відкритий)
7,2 х 2,5 м.Palfinger PK12500500 грн.500 грн.25 грн.2 години роботи + подача
або маршрут до 60 км.
1500 грн.
Renault -
вантажопідйомність 10 т., бортовий (відкритий)
6,35х2,5 м.Fassi F330600 грн.600 грн.25 грн.2 години роботи + подача (або маршрут до 60 км)1800 грн.
Причіп - вантажопідйомність 18 т. (у составі - 28 т.)8,65х2,5 м.Fassi F3301000 грн.600 грн.35 грн.2,5 години роботи + подача або маршрут до 35 км.2500 грн.