Послуги

Оренда крана у Львові та інші послуги

ООО «АРТ-БУД-ПЛЮС» спеціалізується на наданні різноманітних будівельних та транспортних послуг підприємствам та мешканцям Львова й області.

Евакуатор з маніпулятором у Львові

Евакуатор являєє собою достатньо універсальний різновид спецтехніки. Головною його «спеціалізацією» є транспортування аваріних автомобілів. Але достатньо часто евакуатор з маніпулятором у Львові замовляють для перевезення інших достатньо габаритних вантажів. Надаючи транспортні послуги автомобілями з маніпулятором, ми гарантуємо безпеку вантажів. ЇЇ запорукою є високий професіоналізм операторів та водіїв.

Оренда крана у Львові

Попри те, що у багатьох випадках вантажний автомобіль или евакуатор з маніпулятором у Львові для виконання транспортних робіт зручніші, кран на автомобідал шасі у багатьох випадках залишається незамінним. Тому така послуга, як оренда крана у Львові, залишається актуальною. Висока кваліфікація наших кранівників дозволяє виконувати роботи будь-якої складності.

Оренда іншого спеціального транспорту и проката інструментів

Переважна більшість інструментів, використовуваних під час виконання будівельних, ремонтних та інших робіт, буває потрібною лише певний час. Тож купувати їх немає сенсу. Ще більшою мірою це стосується спеціального транспорту. Ми пропонуємо оренду спеціальних транспортныхних засобів, будівельної и іншої техніки и проката інструменту, що дозволяє значно економити кошти.

Не варто також забувати про те, що спеціальна техніка є джерелом підвищеної небезпеки, тому її експлуатація можлива лише після отримання спеціальних дозволів. Надаючи такі механізми в оренду разом з висококваліфікованими ли, що мають допуски до всіх видів робіт, ми звільняємо наших клієнтів в зайвих клопотів.